Šujami satīna pārvalki Sweet vanilla Skatīt lielāku

Šujami satīna pārvalki Sweet vanilla

Jauns produkts

29,00 €

Vairāk informācijas

Veļas komplekts:

Sastāvs / Ražotājs: satīns (100 % kokvilna), blīvums 130 g/m, auduma izcelsme – Pakistāna, ražots Lietuvā, šī veida produktiem ir oeko tex 100 ekoloģiskais marķējums.

Komplektos, kuru gultas segu pārvalku izmēri ir 140 x 200, 150 x 200 vai 150 x 215, ir iekļauta tikai viena spilvendrāna.

Komplektos, kuru gultas segu pārvalku izmērs ir 160 x 200 un lielāks, ir iekļautas 2 spilvendrānas.

Par audumu:

Diagonāli austo ķemmdzijas garšķiedru kokvilnu sauc par satīnu. Premium satīna gultas veļas komplekti ir ilgmūžīgi, izturīgi un ļoti patīkami pieskārienam, tāpēc šāda sastāva gultas veļas komplekti iecienīti ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Audums ir ļoti izturīgs pret izbalēšanu, viegls un maigs. Šāda veida satīna apstrādi pabeidz, izmantojot butter finishing apstrādes tehnoloģiju, tāpēc audums ir nedaudz spīdīgs. Premium klases satīna produkti apmierinās lielākās klienta vēlmes.

Iespējamās neatbilstības:

Veļas tonis var nedaudz atšķirties. Gultas veļas spilvendrānas var atšķirties no parādītā attēlā, jo veļa tiek izgriezta no tā paša auduma dažādām vietām.

Ieteikumi:

Pirms lietošanas ieteicams izmazgāt izvērstu otrādi. Mazgāt 30–40 grādu temperatūrā, nežāvēt žāvētājā. Neizmantot balinātājus vai agresīvus veļas mazgāšanas līdzekļus, mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā saudzīgā režīmā (maksimāli ar 600 apgr./min.). 

Svarīgi!

Nepieciešams steidzami? Vēlaties individuālu pasūtījumu? Ir jautājumi? – sazinieties, rakstot uz: info@managultasvela.lv vai zvanot in English / По-русски 28163120

Preču piegāde:

Pēc priekšapmaksas saņemšanas pasūtītās preces ražojam un piegādājam 1–7 d. d. laikā.

Preču atgriešana

Kvalitatīvas, pēc pasūtījuma ražotās preces netiek atgrieztas vai mainītas.

 

6 produktu tajā pat kategorijā: