Šujams kokvilnas gultas veļas komplekts Paulina Skatīt lielāku

Šujams kokvilnas gultas veļas komplekts Paulina

Jauns produkts

22,60 €

Vairāk informācijas

Veļas komplekts:

Sastāvs / Ražotājs: 100 % kokvilna, blīvums 146 g/m, auduma izcelsme – Pakistāna, ražots Lietuvā, šī veida produktiem ir oeko tex 100 ekoloģiskais marķējums.

Komplektos, kuru gultas segu pārvalku izmēri ir 140 x 200, 150 x 200 vai 150 x 215, ir iekļauta tikai viena spilvendrāna.

Komplektos, kuru gultas segu pārvalku izmērs ir 160 x 200 un lielāks, ir iekļautas 2 spilvendrānas.

Par audumu:

Kokvilna – dabiska augu šķiedra, pēc sava izskata atgādina aitas vilnu.  Kokvilnas audzēšanas, savākšanas un pārstrādes tradīcijas pazīstamas jau vairākus tūkstošus gadu. Protams, tā ir viena no populārākajām šķiedrām apģērba un gultas veļas ražošanas nozarē. Kokvilnas produkti ir siltumu vadoši, ļoti abi absorbē mitrumu un nekairina ādu. Turklāt tie nav dārgi, un dabisko un kvalitatīvo kokvilnas veļu ir vienkārši kopt. Tieši šo iemeslu dēļ dabiskās kokvilnas veļa ir pirktākā.

Iespējamās neatbilstības:

Veļas tonis var nedaudz atšķirties. Gultas veļas spilvendrānas var atšķirties no parādītā attēlā, jo veļa tiek izgriezta no tā paša auduma dažādām vietām.

Ieteikumi:

Pirms lietošanas ieteicams izmazgāt izvērstu otrādi. Mazgāt 30–40 grādu temperatūrā, nežāvēt žāvētājā. Neizmantot balinātājus vai agresīvus veļas mazgāšanas līdzekļus, mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā saudzīgā režīmā (maksimāli ar 600 apgr./min.). 

Svarīgi!

Nepieciešams steidzami? Vēlaties individuālu pasūtījumu? Ir jautājumi? – sazinieties, rakstot uz: info@managultasvela.lv vai zvanot uz: In English / По-русски 28163120

Preču piegāde:

Pēc priekšapmaksas saņemšanas pasūtītās preces ražojam un piegādājam 1–7 d. d. laikā.

Preču atgriešana

Kvalitatīvas, pēc pasūtījuma ražotās preces netiek atgrieztas vai mainītas.

18 produktu tajā pat kategorijā: