Preču atgriešana

Preces atgriežamas oriģinālā preces iepakojumā. Pirms preces atgriešanas Pircējam ir jāsazinās ar Pārdevēju 7 dienu laikā pa norādīto tālruņa Nr. 28163120 vai e-pastu info@managultasvela.lv 

Par atgriežamās preces atbilstību komplektācijai un iepakojumu atbild Pircējs. Ja prece nav nokomplektēta un/vai pienācīgi iesaiņota, Pārdevējs nepieņem atgriežamo preci.

Preces netiek pieņemtas atpakaļ, ja tika lietotas un/vai tika sabojātas, un/vai zaudēja preču izskatu (preces vai tās iepakojuma izskata izmaiņas, kas ir nepieciešamas, lai apskatītu preci, netiek uzskatītas par būtiskām preces izskata izmaiņām). Kvalitatīvas, saskaņā ar pasūtījumu speciāli ražotās preces atgriezt nevar.

Ja piegādā prece neatbilst kvalitātes prasībām vai Pircējam nepatīk iegādātās preces forma, izmērs, krāsa, modelis vai komplektācija (izņemot tiesību aktos norādītās preces, kuras Pircējam nav tiesību mainīt (atgriezt) tāpēc, ka tam nepatīk preces forma, izmērs, krāsa, modelis vai komplektācija ), visos gadījumos, ja nav konstatēti preces trūkumi, nauda, kas ir samaksāta par transportēšanu, netiks atmaksāta. Piekrītot noteikumiem, Pircējs arī apstiprina, ka par kvalitatīvu preču (ja nepatiks iegādātās preces forma, izmērs, krāsa, modelis vai komplektācija) piegādi Pārdevējam būs atbildīgs Pircējs, par saviem līdzekļiem piegādās visas preces uz Pārdevēja norādīto adresi.

Visos atgriešanas gadījumos Pircējam ir pienākums sazināties, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju, un tikai pēc informācijas saņemšanas no menedžera, īstenot atgriešanu ar kurjeru vai nogādāt preci uz norādītajā adresē.

Iegādājoties sliktas kvalitātes preci Pārdevēja vai ražotāja vainas dēļ, Jums ir pienākums nekavējoties, ne vēlāk kā 7 kalendāro dienu laikā informēt Pārdevēju, kā arī varat atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā, atgūt samaksāto naudu, vai apmainīt preci pret jaunu, kurai nav mazāka vērtība. Gadījumos, ja ir konstatēti preces trūkumi, Pārdevējs apņemas atgriezt visus ar preces transportēšanu saistītos zaudējumus. Virtuālajā veikalā Managultasvela.lv pie katras preces ir detalizēts apraksts, tāpēc pirms preces iegādes iesakām iepazīties ar sniegto informāciju.